Menu
kampe september til juni 2024
September 2023
8.
fredag
18.30
Husum Bk.
livescore
4 - 3
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
10.00
Husum Bk
livescore
1 - 5
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
11.30
Hvidovre IF
livescore
1 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (11) 8:8 Efterår • 1A
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
1 - 4
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B 1908 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
15.30
Elite Bornholm
livescore
11 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Rønne nord (Viking)
Husum Bk
Rønne nord (Viking)
10.
søndag
10.00
B 1903 4
livescore
UMH
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 1A
Husum BK 2
B1903
Bane 1A
10.
søndag
16.00
FA 2000 5
livescore
7 - 0
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Jens Jessens Vej
Kunst 7
Husum 2
Jens Jessens Vej
Kunst 7
10.
søndag
16.00
B.93 3
1 - 6
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1
Union/Husum 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1
11.
mandag
18.00
Husum Bk
6 - 4
Herrer
M+60
M+60 7:7 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
AB Tårnby 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
11.
mandag
18.00
Husum Bk
0 - 2
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Fremad Valby 4
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
11.
mandag
19.40
Husum Bk
livescore
1 - 0
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
12.
tirsdag
19.45
FA 2000
2 - 1
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Frederiksberg Idrætspark
Husum Bk
Frederiksberg IP, kunst
Frederiksberg Idrætspark
16.
lørdag
10.00
Husum Bk
livescore
5 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (11) 8:8 Efterår • 1A
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
FC Damsø
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
16.
lørdag
12.00
Fremad Valby
livescore
9 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
Valby Idrætspark
Bane 26B
Husum Bk
Valby Idrætspark
Bane 26B
17.
søndag
10.00
Husum Bk
livescore
4 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
17.
søndag
10.00
Husum BK 2
5 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Nørrebro United 3
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
17.
søndag
12.00
FB 2
4 - 0
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Jens Jessens Vej
Kunstbane 5
Husum Bk
Jens Jessens Vej
Kunstbane 5
17.
søndag
12.00
Union/Husum 2
7 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Brønshøj / Fix 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
17.
søndag
14.00
KB 2
livescore
4 - 2
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Frederiksberg IP, kunst
Fr.berg IP
Husum 2
Frederiksberg IP, kunst
Fr.berg IP
17.
søndag
14.00
Hvidovre IF 2
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
Husum Bk.
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
18.
mandag
19.40
Husum Bk
2 - 1
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Østerbro IF
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
19.
tirsdag
17.00
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 2A (lille 8-mands) - græs
Orient GI (1)
Husumparken
Bane 2A (lille 8-mands) - græs
20.
onsdag
19.35
B 1908 2
HMH
Herrer
M+60
M+60 7:7 Efterår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Husum Bk
Sundby Idrætspark
21.
torsdag
17.00
Husum Bk (3)
Spillet
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Orient GI (2)
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
23.
lørdag
10.00
Husum Bk
livescore
6 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Nørrebro United 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
23.
lørdag
12.00
Skovshoved IF
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Skovshoved I P
Græs 1
Husum Bk.
Skovshoved I P
Græs 1
23.
lørdag
16.00
Husum 2
livescore
0 - 7
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Sundby BK 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
24.
søndag
10.00
Husum
livescore
2 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Jægersborg BK
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
24.
søndag
10.00
Union 2
6 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
Grøndal Multicenter
Husum BK 2
Grøndal Multicenter
24.
søndag
12.00
Husum Bk
livescore
5 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (11) 8:8 Efterår • 1A
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
KFUM (1)
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
24.
søndag
12.00
Husum Bk
6 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
B.93
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
24.
søndag
12.00
Union/Husum 2
2 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
Genforeningspladsen
KFUM
Genforeningspladsen
24.
søndag
16.00
Husum Bk
1 - 8
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
HIK 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
mandag
18.00
Husum Bk
2 - 5
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
mandag
19.40
Husum Bk
0 - 2
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Bk. Viktoria
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
27.
onsdag
16.45
Østerbro IF
4 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
Ryparken Idrætsanlæg
Husum Bk
Ryparken Idrætsanlæg
27.
onsdag
18.30
HIK 2
8 - 4
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
Gentofte Sportspark Vest
K4 - Opvisningsbane - 11M
Union/Husum 2
Gentofte Sportspark Vest
K4 - Opvisningsbane - 11M
27.
onsdag
19.00
Hellas/Damsø
livescore
4 - 1
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Vanløse Idrætspark
Husum Bk
Vanløse Idrætspark
28.
torsdag
20.00
Fremad Forsing
UHT
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Husum Bk
Kløvermarkens Idrætsanlæg
29.
fredag
17.30
Husum Bk
13 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
B 1903
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
29.
fredag
18.30
Husum Bk.
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
29.
fredag
19.00
Kastrup 2
livescore
6 - 1
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Kastrup IA ved Røllikevej
Bane 1 Ny Kunst
Husum 2
Kastrup IA ved Røllikevej
Bane 1 Ny Kunst
30.
lørdag
10.00
Tårnby FF
livescore
1 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 3
Husum Bk
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 3
Oktober 2023
1.
søndag
10.00
Aakanden GF
livescore
6 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår • Pulje 2
Gentofte Sportspark Vest
Husum
Gentofte Sportspark Vest
1.
søndag
10.00
Husum BK 2
2 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
CIK 3
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
1.
søndag
16.00
Østerbro IF
livescore
6 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1
Husum Bk
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1
2.
mandag
16.30
Østerbro IF
7 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Fælledparken
Bane 1
Husum Bk
Fælledparken
Bane 1
2.
mandag
18.00
Husum Bk
livescore
1 - 7
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hellas/Damsø
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
4.
onsdag
19.40
Husum Bk
2 - 1
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vestia
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
4.
onsdag
20.15
VLI
UHT
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Jens Jessens Vej
Husum Bk
Jens Jessens Vej
6.
fredag
16.50
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge 4 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Vanløse
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
7.
lørdag
10.00
FA 2000
livescore
1 - 6
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår • Pulje 2
Jens Jessens Vej
Kunst 8B
Husum
Jens Jessens Vej
Kunst 8B
7.
lørdag
12.00
KFUM
3 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Emdrupparken
Bane 1
Husum Bk.
Emdrupparken
Bane 1
7.
lørdag
14.00
Husum Bk
livescore
11 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
KB 5
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
7.
lørdag
16.00
Husum 2
2 - 6
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
HIK 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
7.
lørdag
16.00
GVI 3
4 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Husum BK 2
GVI. Nymosen
8.
søndag
12.00
Husum Bk (1)
Spillet
Kvinder
U11
Træningskamp U11 Piger • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Husum Bk (2)
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
8.
søndag
12.00
FA 2000 2
livescore
2 - 3
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Jens Jessens Vej
Kunst 7
Husum Bk
Jens Jessens Vej
Kunst 7
8.
søndag
14.00
SIF / Aakanden
livescore
7 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Skovshoved I P
Græs 1
Husum Bk
Skovshoved I P
Græs 1
8.
søndag
14.00
Husum Bk
HHT
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B 1903 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
mandag
19.40
Husum Bk
livescore
1 - 3
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B.93 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
mandag
20.15
Skovshoved IF
1 - 4
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Gentofte Sportspark Vest
K1 Gentofte Sportspark,Ved Stadion 16F,2820 Gentofte
Husum Bk
Gentofte Sportspark Vest
K1 Gentofte Sportspark,Ved Stadion 16F,2820 Gentofte
10.
tirsdag
18.30
Husum Bk (2)
livescore
2 - 8
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Brønshøj/Fix (Liga 3)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
11.
onsdag
17.15
B 1903
1 - 4
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 3A
Husum Bk
B1903
Bane 3A
11.
onsdag
19.40
Husum Bk
livescore
1 - 1
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
VLI
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
13.
fredag
18.30
Husum Bk.
livescore
2 - 1
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Union
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
14.
lørdag
10.00
Husum
livescore
1 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
GVI
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
14.
lørdag
10.00
B 1908 2
livescore
HMH
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (11) 8:8 Efterår • 1A
Sundby Idrætspark
Husum Bk
Sundby Idrætspark
15.
søndag
10.00
Husum BK 2
0 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Skovshoved IF 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
15.
søndag
14.00
B 1903 3
3 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
B1903
Bane 1
Husum 2
B1903
Bane 1
15.
søndag
16.00
Husum Bk
HHT
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hellas
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
21.
lørdag
16.00
Husum 2
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Østerbro IF 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
21.
lørdag
16.00
Bk. Viktoria
1 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Fælledparken
Kunst Fælledparken
Husum Bk.
Fælledparken
Kunst Fælledparken
22.
søndag
12.00
Husum Bk
7 - 5
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Fremad Valby
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
22.
søndag
13.30
Dragør BK 3
0 - 15
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
Union/Husum 2
Dragør Bk
23.
mandag
19.40
Husum Bk
2 - 1
Herrer
M+60
M+60 7:7 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
AB Tårnby 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
25.
onsdag
17.30
Dragør 2
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Dragør Bk
Husum Bk
Dragør Bk
26.
torsdag
20.15
GVI
livescore
0 - 2
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
GVI. Nymosen
Husum Bk
GVI. Nymosen
27.
fredag
18.00
Union
livescore
1 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 2
Grøndal Multicenter
Husum Bk
Grøndal Multicenter
27.
fredag
18.00
Fremad Valby 3
8 - 1
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
Valby Idrætspark
Kunstbane 2
Husum 2
Valby Idrætspark
Kunstbane 2
27.
fredag
18.30
Husum Bk.
livescore
0 - 4
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FB
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
28.
lørdag
10.00
Husum Bk
livescore
2 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (11) 8:8 Efterår • 1A
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
FA 2000 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
28.
lørdag
12.00
Husum Bk
3 - 1
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FB
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
28.
lørdag
12.30
Tårnby FF
livescore
3 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 3-1
Husum
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 3-1
28.
lørdag
15.30
B.93
5 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge (10) 7:7 Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 2 B
Husum Bk
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 2 B
28.
lørdag
16.00
Fremad Valby 4
UHT
Kvinder
Senior
Serie 2, Kvinder Efterår • Pulje 3
Valby Idrætspark
Husum Bk
Valby Idrætspark
29.
søndag
10.45
Østerbro IF 4
9 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår • Pulje 1
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1B
Husum BK 2
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1B
29.
søndag
12.00
Husum Bk
livescore
8 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (10) Efterår • Mester A
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hekla
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
29.
søndag
12.00
Union/Husum 2
3 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (08/09) Efterår • Pulje 2
Genforeningspladsen
Hvidovre IF 2
Genforeningspladsen
30.
mandag
19.40
Husum Bk
3 - 0
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
CIK
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
November 2023
4.
lørdag
12.00
Husum Bk (1)
Spillet
Kvinder
U12
Træningskamp U12 Piger • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Husum Bk (2)
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
4.
lørdag
12.00
B.1960
livescore
2 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Emdrupparken
Husum Bk.
Emdrupparken
10.
fredag
18.30
Husum Bk.
livescore
1 - 3
Herrer
Senior
KS Herre 23/24 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vigerslev Bk.
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
11.
lørdag
12.00
Husum Bk (4)
Spillet
Herrer
Senior
Træningskamp Herre Serie 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
AB Tårnby (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
11.
lørdag
14.00
Husum Bk (2)
Spillet
Kvinder
U16
Træningskamp U16 Piger Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Tuse IF (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.00
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
IF Bytoften
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.00
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Orient GI
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.25
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Gladsaxe-Hero BK
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.25
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
AB Tårnby (4)
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.50
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Nørrebro United (3)
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.50
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Stefan
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
11.30
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
B. 1973, Herlev
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
11.30
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Brønshøj BK (2)
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
11.55
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Orient GI
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
11.55
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Nørrebro United (2)
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
12.20
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Fix
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
12.20
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Nørrebro United (1)
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Vanløse (1)
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.00
Fix
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
Husum Bk
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.25
Husum Bk
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Hellas
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.25
Østerbro IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
Husum Bk
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.50
Husum Bk
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
B. 82, Virum
Husumparken
Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
13.50
CIK
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
Husum Bk
Husumparken
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12.
søndag
15.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 4 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Fix (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
13.
mandag
19.45
KB
2 - 1
Herrer
M+60
VinterBOLD 7/8-mands M+60 • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Fr.berg IP
Husum Bk
Frederiksberg IP, kunst
Fr.berg IP
18.
lørdag
10.00
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Brøndbyernes IF
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
18.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2B
Husum Bk
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2B
18.
lørdag
11.45
Fremad Forsing
-
Herrer
M+50
VinterBOLD M+50 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Husum Bk
Kløvermarkens Idrætsanlæg
18.
lørdag
12.00
Husum Bk
5 - 3
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Brønshøj/Fix
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
18.
lørdag
14.00
Husum Bk
3 - 1
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B.93
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
19.
søndag
10.00
FB
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 5
Jens Jessens Vej
Husum Bk
Jens Jessens Vej
19.
søndag
10.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Vanløse
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
19.
søndag
10.30
Raklev GI
4 - 2
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Røsnæshallen
Husum Bk
Røsnæshallen
19.
søndag
10.30
Skjold (2)
7 - 3
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 4
Ryparken Idrætsanlæg
Ryparken - Bane 1A
Husum Bk
Ryparken Idrætsanlæg
Ryparken - Bane 1A
19.
søndag
12.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 7
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
SBV 09
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
19.
søndag
12.00
Greve Fodbold
2 - 4
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1 • Pulje 3
Greve Idræts Center
Kunstgræsbane 2
Husum/Union
Greve Idræts Center
Kunstgræsbane 2
19.
søndag
12.00
Husum Bk
0 - 6
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
GVI
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
19.
søndag
14.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B. 1973, Herlev
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
lørdag
11.00
BK Rødovre
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion
Husum Bk (2)
Rødovre Stadion
25.
lørdag
11.25
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion
B 1903
Rødovre Stadion
25.
lørdag
11.50
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Rødovre Stadion
25.
lørdag
12.00
Husum Bk (5)
Spillet
Herrer
Senior
Træningskamp Herre Serie 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Herstedøster IC
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
lørdag
12.00
Husum/Union
0 - 4
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger Øst • Pulje 2
Genforeningspladsen
Brønshøj/Fix
Genforeningspladsen
26.
søndag
10.00
BK Rødovre
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Husum Bk (2)
Rødovre Stadion Kunst
26.
søndag
10.00
B. 1973, Herlev
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Husum Bk (1)
Husumparken
26.
søndag
10.00
Fix
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
Husum Bk
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
26.
søndag
10.00
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Aakanden GF
Husumparken
26.
søndag
10.25
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Nørrebro United (1)
Rødovre Stadion Kunst
26.
søndag
10.25
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Stefan
Husumparken
26.
søndag
10.25
Husum Bk
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
BK Avarta
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
26.
søndag
10.25
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Hareskov IF (2)
Husumparken
26.
søndag
10.50
Husum Bk (2)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Brønshøj BK (2)
Rødovre Stadion Kunst
26.
søndag
10.50
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
B 1908
Husumparken
26.
søndag
10.50
Husum Bk
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
Vestia
Bavnehøj Idrætsanlæg
Bane 1
26.
søndag
10.50
Husum Bk (1)
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Husumparken
Jægersborg BK
Husumparken
26.
søndag
11.30
KB (1)
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Husum Bk
Husumparken
26.
søndag
11.55
Husum Bk
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Lyngby Boldklub 1921
Husumparken
26.
søndag
12.20
Husum Bk
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
CIK
Husumparken
27.
mandag
19.40
Husum Bk
1 - 1
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
29.
onsdag
19.40
Husum Bk
0 - 2
Herrer
M+50
VinterBOLD M+50 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FC Rudersdal
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
December 2023
2.
lørdag
10.00
B. 73, Slagelse
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Stadion Vest
Husum Bk
Stadion Vest
2.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Herlev IF
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
2.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Værløse BK
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
2.
lørdag
11.30
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
HB
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
2.
lørdag
11.30
Husum Bk
Omklædning 6
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 4
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Dragør BK
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
2.
lørdag
12.00
Husum/Union
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1 • Pulje 3
Genforeningspladsen
Roskilde Pigefodbold
Genforeningspladsen
2.
lørdag
13.00
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Brønshøj/Fix
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
2.
lørdag
14.00
Stefan
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Grøndal Multicenter
Husum Bk
Grøndal Multicenter
3.
søndag
10.00
Ølstykke FC
3
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 7
Ølstykke Stadion
Kunsten 8-mands - bane 1
Husum Bk
5
Ølstykke Stadion
Kunsten 8-mands - bane 1
3.
søndag
10.00
Herlev IF
Omkl. 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 5
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
Dommeromk.: Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
Husum Bk
Omkl. 9 (Ny)
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
Dommeromk. Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
3.
søndag
10.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Husum Bk
Allerød Idrætspark
3.
søndag
12.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 15
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Kunst 3
Dommeromk.: Idrætsby 7 (kælder)
Husum Bk
Idrætsby 16
Lyngby Stadion
Kunst 3
Dommeromk. Idrætsby 7 (kælder)
6.
onsdag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+60
VinterBOLD 7/8-mands M+60 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
AB Tårnby
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
9.
lørdag
10.00
Hellas
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 4
Valby Idrætspark
Husum Bk
Valby Idrætspark
9.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Hvidovre IF
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
10.
søndag
09.30
Husum Bk
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Ishøj IF (1)
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
10.
søndag
09.55
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Husum Bk
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
10.
søndag
10.00
Husum Bk
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Hellas
Husumparken
10.
søndag
10.00
Husum Bk (2)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Orient GI
Husumparken
10.
søndag
10.00
Husum Bk (1)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
AB Tårnby (4)
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10.
søndag
10.20
Fremad Valby
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Husum Bk
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
10.
søndag
10.25
Husum Bk
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
FB (1)
Husumparken
10.
søndag
10.25
Husum Bk (2)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Husum Bk (1)
Husumparken
10.
søndag
10.25
Husum Bk (1)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
Hekla
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
10.
søndag
10.50
Husum Bk
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Gladsaxe-Hero BK
Husumparken
10.
søndag
10.50
Orient GI
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 5
Husumparken
Husum Bk (1)
Husumparken
10.
søndag
10.50
Husum Bk (1)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 6
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
Jægersborg BK
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10.
søndag
11.30
Husum Bk (2)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
11.55
Husum Bk (2)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Fremad Amager
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
12.20
Husum Bk (2)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe stadion Kunstgræs
B 1908 (4)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
12.45
BSF
Omklædning 1
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Husum Bk
Omklædning 3
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
10.
søndag
12.45
BSF
Omklædning 15
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Kunst 2
Husum Bk
Omklædning 16
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Kunst 2
10.
søndag
13.00
Køge BK
Omkl. 8/Køge BK
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Capelli S. Stadium 1
Dommeromk.: D / T omkl.
Husum/Union
Omkl. 3+4
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Capelli S. Stadium 1
Dommeromk. D / T omkl.
10.
søndag
16.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger Øst • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Husum/Union
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
mandag
19.30
Frem Hellebæk
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Nordkysthallen
Husum Bk
Nordkysthallen
11.
mandag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+60
VinterBOLD 7/8-mands M+60 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
B 1908
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
15.
fredag
17.45
KB 3
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 5
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 6
Husum Bk
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 6
16.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
FA 2000
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
16.
lørdag
12.00
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
HIK
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
16.
lørdag
13.00
Kr. Værløse IF
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Stavnsholt
Husum Bk
Stavnsholt
16.
lørdag
13.45
Husum Bk
Omklædning 6
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Brønshøj/Fix
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
17.
søndag
10.00
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Måløv BK
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
17.
søndag
10.00
FB
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Jens Jessens Vej
Husum Bk
Jens Jessens Vej
Januar 2024
6.
lørdag
11.45
Bagsværd BK
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 5
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Husum Bk
Bagsværd Stadion Kunstgræs
7.
søndag
11.00
Gilleleje FK
Drenge/Herre 2
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 7
Nellerupgård Stadion
Kunstbane A
Husum Bk
Drenge/Herre 11
Nellerupgård Stadion
Kunstbane A
13.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Roskilde Pigefodbold
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
13.
lørdag
10.30
AB Tårnby
Skurvogn Øst 5
-
Herrer
M+60
VinterBOLD 7/8-mands M+60 • Pulje 1
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
Dommeromk.: Dommer omklædning
Husum Bk
OBS!! Ikke mulighed for omklædning. Klæd om hjemme
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
Dommeromk. Dommer omklædning
13.
lørdag
11.30
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Tårnby FF
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
13.
lørdag
11.30
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
BK Friheden
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
13.
lørdag
12.00
FC Hornsherred
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Skibby Stadion Kunstgræs
Husum Bk
Skibby Stadion Kunstgræs
13.
lørdag
12.00
Husum/Union
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger Øst • Pulje 2
Genforeningspladsen
Vordingborg IF
Genforeningspladsen
13.
lørdag
13.00
BK Rødovre
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Rødovre Stadion Kunst
Husum Bk
Rødovre Stadion Kunst
13.
lørdag
14.00
Husum/Union
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1 • Pulje 3
Genforeningspladsen
Hvidovre IF
Genforeningspladsen
14.
søndag
10.00
Union
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Genforeningspladsen
Husum Bk
Genforeningspladsen
21.
søndag
11.45
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Himmelev Idrætspark
Husum Bk
Himmelev Idrætspark
22.
mandag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Brøndbyernes IF
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
23.
tirsdag
20.15
FA 2000
-
Herrer
M+50
VinterBOLD M+50 • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Frederiksberg Idrætspark
Husum Bk
Frederiksberg IP, kunst
Frederiksberg Idrætspark
24.
onsdag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+60
VinterBOLD 7/8-mands M+60 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Brønshøj BK
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 17
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 5
Lyngby Stadion
Kunst 3
Dommeromk.: Idrætsby 7 (kælder)
Husum Bk
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Kunst 3
Dommeromk. Idrætsby 7 (kælder)
27.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 4
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Hekla
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Husum Bk
Gladsaxe skole
Bane 3
27.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
FC Rudersdal
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
lørdag
11.15
Farum BK
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 • Pulje 1A
Stavnsholt
Husum Bk
Stavnsholt
27.
lørdag
12.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs