Menu
kampe l juli til december
August 2020
15.
lørdag
12.00
Fremad Valby
livescore
5 - 3
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Valby IP, Opvisningsbanen
Opvisningsbanen
Husum Bk.
Valby IP, Opvisningsbanen
Opvisningsbanen
15.
lørdag
14.00
Husum
3 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
KB 4
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
16.
søndag
12.00
Heimdal 5
0 - 5
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
Husum 3
Fælledparken
16.
søndag
14.00
HIK 2
3 - 4
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, HIK
Husum
Kunst, HIK
17.
mandag
19.40
Husum Bk
5 - 5
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Heimdal
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
19.
onsdag
18.00
Fremad Valby
livescore
2 - 7
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Valby IP, tribunen
Husum Bk
Valby IP, tribunen
19.
onsdag
19.00
Allerød Fodbold Klub
livescore
0 - 2
Kvinder
Senior
Sydbank Kvindepokalen 2020/21 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Opvisning
Husum Bk
Allerød Idrætspark
Opvisning
21.
fredag
18.00
Husum 3
8 - 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Skjold 13
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
22.
lørdag
10.00
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
KB 6
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
22.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
2 - 2
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Albertslund BS 72
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
22.
lørdag
13.00
Nørrebro United 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Mimersparken
Husum BK 1
Kunst, Mimersparken
22.
lørdag
13.30
Fremad Valby 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
22.
lørdag
13.50
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
22.
lørdag
14.10
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Vestia 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
22.
lørdag
14.15
Husum Bk.
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Union
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
22.
lørdag
16.00
Husum 2
5 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Kastrup 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
22.
lørdag
16.15
B93 2
livescore
5 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, B93
Husum
Kunst, B93
23.
søndag
10.00
B.1908 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Husum BK 1
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.00
Fremad Valby 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Husum BK 2
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
BK Vestia 1
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
23.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Østerbro IF 1
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
BK Fix 1
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
BK Fix 3
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
23.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
BK Vestia 1
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.40
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
BK Vestia 2
Kunst, Bavnehøj IA
23.
søndag
10.40
Aakanden GF 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
Husum BK 1
Husumparken
Bane 5 (5-mands) - græs
23.
søndag
11.50
FC Damsø 1
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 1
Vanløse I P
Husum BK 1
Vanløse I P
23.
søndag
12.00
Husum
8 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Hekla
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
23.
søndag
12.10
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 1
Vanløse I P
B 1908 1
Vanløse I P
23.
søndag
13.00
BK Skjold 3
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 4
Tingbjerg I P
Husum BK 2
Tingbjerg I P
23.
søndag
13.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde • Pulje 6
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
23.
søndag
13.20
Brønshøj BK 3
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 4
Tingbjerg I P
Husum BK 2
Tingbjerg I P
23.
søndag
13.40
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 4
Tingbjerg I P
Bispebjerg BK 2
Tingbjerg I P
23.
søndag
13.40
FA 2000 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde • Pulje 6
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
Husum BK 1
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
23.
søndag
14.00
Bk Fix
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum Bk
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
23.
søndag
14.30
B.1908 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 2
Kunst, Nørrebroparken
Husum BK 1
Kunst, Nørrebroparken
23.
søndag
14.50
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
BK Fix 2
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
23.
søndag
15.00
2900 United
2 - 3
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Husum
Gentofte Sportspark - kunst 1
23.
søndag
15.10
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde • Pulje 5
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
BK Vestia 2
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
23.
søndag
15.10
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 2
Kunst, Nørrebroparken
Nørrebro United 1
Kunst, Nørrebroparken
23.
søndag
16.00
Husum Bk
livescore
1 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Fremad Valby
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
24.
mandag
18.00
Husum Bk
7 - 3
Herrer
M+60
M+60 7M 1 Efterår • P1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Frem
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
24.
mandag
19.30
Husum Bk
5 - 5
Herrer
Senior
U21 B, 2020 efterår (1999 og yngre) • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
24.
mandag
20.30
B.93 3
1 - 4
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, B93
Husum 2
Kunst, B93
25.
tirsdag
18.30
Kr. Værløse IF (1)
0 - 4
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 • Pulje 1
Sandet Stadion
Husum Bk (M)
Sandet Stadion
25.
tirsdag
19.40
Husum Bk
HHT
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Skjold (M)
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
26.
onsdag
19.00
Husum Bk (1)
0 - 4
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF (Liga2)
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
27.
torsdag
19.40
Husum
4 - 1
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Valby Bk.
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
28.
fredag
17.00
Hekla
0 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Hekla park
Husum
Kunst, Hekla park
29.
lørdag
10.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
Brønshøj BK 1
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
29.
lørdag
10.00
FB
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
29.
lørdag
11.00
Amager FF 2
7 - 0
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
John Tranums Alle
Husum Bk
John Tranums Alle
29.
lørdag
12.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Jægersborg BK 1
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
29.
lørdag
12.30
Olympic Amager KIF
5 - 6
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Kløvermarken
Husum
Kløvermarken
29.
lørdag
13.00
Frederikssund
livescore
5 - 2
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Husum Bk.
Frederikssund Stadion
29.
lørdag
14.00
KB 7
2 - 2
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
Husum 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
30.
søndag
10.00
Husum
2 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vestia
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
30.
søndag
12.00
Dragør 2
1 - 6
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Dragør Bk
Husum
Dragør Bk
30.
søndag
15.00
Ringsted Pigefodbold
livescore
7 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) efterår • Pulje 1
Ringsted Stadion
Husum Bk
Ringsted Stadion
30.
søndag
16.00
Husum 2
1 - 1
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
KB 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
31.
mandag
18.15
Frederikssund IK
0 - 4
Herrer
Senior
U21 B, 2020 efterår (1999 og yngre) • Pulje 1
Frederikssund Stadion Kunstgræs
Husum Bk
Frederikssund Stadion Kunstgræs
31.
mandag
18.30
Husum
1 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
KFUM
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
31.
mandag
19.40
Husum Bk
3 - 4
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Nørrebro United
Kunst, Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
September 2020
1.
tirsdag
19.30
Husum 2
livescore
5 - 7
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
KB 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
2.
onsdag
18.00
Solrød FC (2)
HHT
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Husum Bk (1)
Solrød Idrætscenter
2.
onsdag
18.30
Rosenhøj BK
5 - 1
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Sønderkærskolen
Husum
Sønderkærskolen
2.
onsdag
19.40
Husum Bk (Liga2)
0 - 2
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 (Liga1)
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
4.
fredag
17.00
Husum
2 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Brønshøj 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
4.
fredag
18.00
KB 4
HMH
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
Husum
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
5.
lørdag
10.00
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Østerbro IF 3
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
5.
lørdag
10.45
Bk. Rødovre
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Rødovre Stadion
Husum Bk
Rødovre Stadion
5.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
1 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vipperød BK
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
5.
lørdag
12.30
Hvidovre IF 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Husum BK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
5.
lørdag
14.15
Husum Bk.
livescore
0 - 5
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Avedøre IF
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
5.
lørdag
16.00
Husum 2
UHT
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vanløse IF 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
6.
søndag
10.00
Nørrebro United
1 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Mimersparken
Husum
Kunst, Mimersparken
6.
søndag
14.00
Husum
HHT
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
AB Tårnby 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
6.
søndag
17.00
Husum Bk
livescore
0 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Nykøbing FC
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
7.
mandag
19.00
Amager FF 4
1 - 8
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, John Tranums Alle
Husum 3
Kunst, John Tranums Alle
8.
tirsdag
17.30
Hellas-Damsø
livescore
0 - 2
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Engdraget
Husum Bk
Engdraget
8.
tirsdag
18.30
B 1960
1 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Grønnemosen
Husum
Grønnemosen
8.
tirsdag
20.45
Husum Bk
2 - 8
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
FC Damsø
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
9.
onsdag
18.00
Husum Bk (M)
9 - 8
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 (Liga2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
onsdag
18.30
Husum Bk
2 - 4
Herrer
M+60
M+60 7M 1 Efterår • P1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
KB
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
9.
onsdag
18.30
Husum Bk
livescore
1 - 2
Kvinder
Senior
Sydbank Kvindepokalen 2020/21 • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B. 93
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
onsdag
18.45
B 1903
8 - 1
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
B1903
Husum
B1903
12.
lørdag
10.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
BK Skjold 3
Kunst, Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
12.
lørdag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
B 93 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
12.
lørdag
12.00
Husum Bk
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
KB 4
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
12.
lørdag
12.00
B 1903 2
5 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
B1903
Husum
B1903
12.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
UHT
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Østerbro IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
12.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
livescore
6 - 0
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Husum Bk.
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
12.
lørdag
14.00
Husum Bk
livescore
5 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
12.
lørdag
14.00
Stefan 2
1 - 4
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Rådvadsvej
Husum 2
Rådvadsvej
13.
søndag
10.00
FB
livescore
2 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum
Kunst, Jens Jessens Vej
13.
søndag
10.00
Husum
HHT
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
FB
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
13.
søndag
12.00
Jægersborg 4
5 - 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Jægersborg
Husum 3
Jægersborg
13.
søndag
12.15
Skovshoved IF 2
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Skovshoved I P
Kunst
Husum BK 2
Skovshoved I P
Kunst
13.
søndag
14.00
Husum
livescore
0 - 6
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
15.
tirsdag
18.00
Amager FF 3
5 - 7
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Kunst, John Tranums Alle
Husum 3
Kunst, John Tranums Alle
15.
tirsdag
20.45
Husum
3 - 2
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Nørrebro United 7
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
16.
onsdag
20.35
Vanløse
7 - 3
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Vanløse I P
Husum Bk
Kunst, Vanløse I P
17.
torsdag
18.00
Østerbro IF
4 - 1
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Husum
Fælledparken
17.
torsdag
19.30
Husum 2
4 - 2
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 4
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
18.
fredag
17.15
Husum
7 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vanløse 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
18.
fredag
18.30
Husum
0 - 6
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
FB 2
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
19.
lørdag
09.30
HIK 3
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Kunst, HIK
Husum BK 2
Kunst, HIK
19.
lørdag
10.00
Husum
8 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
19.
lørdag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
FC Damsø 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
19.
lørdag
12.30
B 1903
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
B1903
Husum Bk
B1903
19.
lørdag
14.00
Husum Bk.
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Tårnby FF
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
20.
søndag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Østerbro IF
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
20.
søndag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Rødovre Stadion
BK Rødovre 1
Rødovre Stadion
20.
søndag
10.00
BK Hellas 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 4
Engdraget
Husum BK 2
Engdraget
20.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Rødovre Stadion
BK Vestia 2
Rødovre Stadion
20.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 4
Engdraget
KB 9
Engdraget
20.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 10
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
KB 4
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
20.
søndag
10.40
Sundby BK 3
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Rødovre Stadion
Husum BK 1
Rødovre Stadion
20.
søndag
10.40
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 4
Engdraget
B.1908 3
Engdraget
20.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 10
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Ørestad IF 1
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
20.
søndag
11.30
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
FC Damsø 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
20.
søndag
11.30
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Vestia 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
11.50
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Skjold 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
11.50
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 11
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Fremad Amager 2
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
20.
søndag
12.10
KB 1
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Husum BK 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
20.
søndag
12.10
BK Fix 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
13.00
Aakanden GF 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 9
Dragør Bk
Husum BK 1
Dragør Bk
20.
søndag
13.00
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Lersøparken
Jægersborg BK 2
Lersøparken
20.
søndag
13.20
BK Hekla 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Lersøparken
Husum BK 2
Lersøparken
20.
søndag
13.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 9
Dragør Bk
Dragør BK 2
Dragør Bk
20.
søndag
13.40
Bispebjerg BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Lersøparken
Husum BK 2
Lersøparken
20.
søndag
14.00
Dragør
livescore
PRO
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Dragør Bk
Husum Bk
Dragør Bk
20.
søndag
16.00
B 1903 8
4 - 5
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
B1903
Husum 3
B1903
21.
mandag
18.00
Hekla
1 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P1
Hekla Park
Husum
Hekla Park
21.
mandag
22.00
Skovshoved IF 3
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Skovshoved I P
Husum 3
Skovshoved I P
23.
onsdag
18.00
Fremad Valby 2
9 - 3
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
Husum
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
23.
onsdag
19.35
B 1908
1 - 4
Herrer
M+60
M+60 7M 1 Efterår • P1
Sundby Idrætspark
Husum Bk
Sundby Idrætspark
23.
onsdag
19.40
Husum
0 - 2
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Fix
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
24.
torsdag
16.45
JIF Hakoah 1
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Ryparken
Husum BK 1
Kunst, Ryparken
25.
fredag
18.00
Dragør 2
3 - 4
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Dragør Bk.
Husum 2
Kunst, Dragør Bk.
25.
fredag
18.30
Lynge-Broby IF
0 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) efterår • Pulje 1
Frederiksberg Skole, kunstgræs
Husum Bk
Frederiksberg Skole, kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Husum BK 2
Omklædning 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Nørrebro United 3
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
26.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
Skovshoved IF
Omklædning 5
Kunst, Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
26.
lørdag
12.00
Husum Bk
Omklædning 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Bispebjerg Bk.
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
26.
lørdag
12.00
Dragør
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Husum
Dragør Bk
26.
lørdag
16.00
Husum
Omklædning 1
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Elite Bornholm
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
søndag
12.00
Heimdal
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Fælledparken
Husum Bk
Fælledparken
27.
søndag
12.00
FB
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
12.00
Husum Bk
Omklædning 6
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Sundby Bk
Omklædning 5
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
søndag
12.30
BSF
Omklædning 12
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Bane 1
Husum Bk
Omklædning 11
Ballerup Idrætspark
Bane 1
27.
søndag
14.00
Husum 3
Omklædning 1
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FA 2000 11
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
27.
søndag
14.00
KFUM
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Emdrupparken
Husum Bk.
Emdrupparken
29.
tirsdag
20.30
Husum Bk
Omklædning 1
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Amager FF 2
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
30.
onsdag
19.00
Husum Bk (1)
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 • Pulje 1
Kunst, Husumparken
B. 73, Slagelse (Liga2)
Kunst, Husumparken
30.
onsdag
20.00
Fremad Valby
Herrer
M+60
M+60 7M 1 Efterår • P1
Kunst, Valby IP, tribunen
Husum Bk
Kunst, Valby IP, tribunen
Oktober 2020
1.
torsdag
19.00
AB Tårnby
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) Efterår • P1
Kunst, Tårnby Stadion
Husum Bk
Kunst, Tårnby Stadion
3.
lørdag
10.00
Husum BK 2
Omklædning 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
B 93 4
Omklædning 3
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
3.
lørdag
10.00
Husum Bk
Omklædning 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Nørrebro United (1)
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
3.
lørdag
10.20
Husum BK 1
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Mangler arrangør
FC Damsø 1
Mangler arrangør
3.
lørdag
10.40
KB 1
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Mangler arrangør
Husum BK 1
Mangler arrangør
3.
lørdag
11.30
Husum BK 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 12
Mangler arrangør
KB 9
Mangler arrangør
3.
lørdag
11.50
KB 5
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 12
Mangler arrangør
Husum BK 2
Mangler arrangør
3.
lørdag
12.00
FB 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum Bk
Kunst, Jens Jessens Vej
3.
lørdag
12.00
Fremad Valby 2
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Valby IP, tribunen
Husum
Valby IP, tribunen
3.
lørdag
12.00
Husum Bk
Omklædning 6
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Greve Fodbold
Omklædning 5
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
3.
lørdag
12.30
BK Vest, Rødovre
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • Pulje 6
Sønderkærskolen
Husum Bk
Sønderkærskolen
3.
lørdag
14.00
Husum Bk
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • Pulje 6
Sønderkærskolen
Rosenhøj BK
Sønderkærskolen
3.
lørdag
14.15
Husum Bk.
Omklædning 2
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Køge Nord FC
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
3.
lørdag
15.00
Husum Bk
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • Pulje 6
Sønderkærskolen
BK Avarta
Sønderkærskolen
3.
lørdag
15.15
Østerbro IF 3
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Fælledparken
Husum
Fælledparken
3.
lørdag
16.00
Husum 2
Omklædning 1
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Union 2
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
10.00
Jægersborg
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Jægersborg
Husum
Jægersborg
4.
søndag
10.00
B.1908 1
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Kunst, HIK
Husum BK 1
Kunst, HIK
4.
søndag
10.00
Dragør BK 2
Omklædning 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Husumparken
Bane 7 (5-mands) - græs
Husum BK 1
Omklædning 3
Husumparken
Bane 7 (5-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
10.20
Husum BK 1
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Kunst, HIK
Østerbro IF
Kunst, HIK
4.
søndag
10.20
Nørrebro United 2
Omklædning 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Husum BK 1
Omklædning 3
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
10.40
Husum BK 1
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Kunst, HIK
HIK
Kunst, HIK
4.
søndag
10.40
Husum BK 1
Omklædning 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
KB 6
Omklædning 3
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
11.30
Husum BK 1
Omklædning 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Husumparken
Bane 4B
B 93 4
Omklædning 3
Husumparken
Bane 4B
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
11.30
BK Skjold 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Fælledparken
Husum BK 1
Fælledparken
4.
søndag
11.50
BK Hekla 2
Omklædning 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Husumparken
Bane 4A
Husum BK 1
Omklædning 3
Husumparken
Bane 4A
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
11.50
BK Vestia 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Fælledparken
Husum BK 1
Fælledparken
4.
søndag
12.00
Husum Bk
Omklædning 6
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Allerød Fodbold Klub
Omklædning 5
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
12.00
Heimdal 4
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Fælledparken
Husum 3
Fælledparken
4.
søndag
12.10
BK Rødovre 1
Omklædning 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Husumparken
Bane 4A
Husum BK 1
Omklædning 3
Husumparken
Bane 4A
Dommeromk. Dommeromklædning
4.
søndag
12.10
Husum BK 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Fælledparken
KB 3
Fælledparken
4.
søndag
12.30
Husum BK 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Bavnehøj IA
Skovshoved IF 1
Kunst, Bavnehøj IA
4.
søndag
12.50
Fremad Valby 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Bavnehøj IA
Husum BK 1
Kunst, Bavnehøj IA
4.
søndag
13.00
FB 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
GVI. Nymosen
Husum BK 2
GVI. Nymosen
4.
søndag
13.10
BK Vestia 3
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Bavnehøj IA
Husum BK 1
Kunst, Bavnehøj IA
4.
søndag
13.20
GVI 3
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
GVI. Nymosen
Husum BK 2
GVI. Nymosen
4.
søndag
13.40
Husum BK 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
GVI. Nymosen
Østerbro IF 3
GVI. Nymosen
4.
søndag
14.30
Husum BK 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Sundby Idrætspark
BK Hekla 3
Sundby Idrætspark
4.
søndag
14.50
Fremad Amager 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Husum BK 2
Sundby Idrætspark
4.
søndag
15.10
HIK 4
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Husum BK 2
Sundby Idrætspark
5.
mandag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
Herrer
Senior
U21 B, 2020 efterår (1999 og yngre) • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Snekkersten IF
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
6.
tirsdag
20.30
Husum Bk
Omklædning 1
Herrer
M+60
M+60 7M 1 Efterår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
AB Tårnby
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
7.
onsdag
17.00
Fix
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Gadelandet
Husum
Gadelandet
7.
onsdag
18.00
Skjold (1)
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Kunst, Lundehusparken
Husum
Kunst, Lundehusparken
7.
onsdag
19.40
Husum
Omklædning 1
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
GVI
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
9.
fredag
18.00
Nørrebro United
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Kunst, Nørrebroparken
Husum Bk
Kunst, Nørrebroparken
9.
fredag
18.15
Husum 3
Omklædning 1
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Rødovre 3
Omklædning 3
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
10.
lørdag
10.00
Husum
Omklædning 1
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs