Menu

foråret hjemmekampe

image
Hjemmekampe + Dommere Forår 2017  Hvis en kamp bliver aflyst, så husk at meddele det til Henning Preisler Axelsen 22 23 74 12 eller
Henning Madsen 25760858
og til Tutten
Opdateret den 27. april kl. 22.00
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-sted Dommere
7 Fre 12-05 07:00 St. Bededag          
643278 Fre 12-05 18:30 1. Herresenior KS 16/17 P1 Husum Union Kunst DBU København
581122 Lør 13-05 10:00 U11 Piger, 8m (06) P1 Husum HIK Græs  
499423 Søn 14-05 11:45 U16 Drenge, Rk. 1, 11m (01) P1 Husum KB 2 Græs DBU København
507316 Søn 14-05 15:15 U16 Piger, Rk. 1, 11m(01-2) P1 Husum FA 2000 Græs DBU København
Uge 20 Man 15-05 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.18          
435777 Man 15-05 19:30 Grand Old Masters 7m P1 Husum Farum Græs Michael Schou
        Ovenstående kamp søges flyttet til torsdag 18-5 kl. 18.15         Michael Schou
434745 Man 15-05 19:30 Old Boys 7m Rk. 1 P1 Husum Vanløse 2 Græs  
414652 Tor 18-05 19:30 2. Herresenior, Serie 2 P5 Husum 2 Tårnby FF 3 Kunst DBU København
503198 Lør 20-05 11:15 U11 Drenge 1, 8m, Rk. A (06) P3 Husum Skjold Græs  
432100 Søn 21-05 10:00 U14 Drenge, Rk. 4, 11m (03) P4 Husum KB 4 Græs  
459635 Søn 21-05 10:00 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Brønshøj 1 Frem Græs  
459636 Søn 21-05 10:00 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Skovshoved IF1 HIK 3 Græs  
459637 Søn 21-05 10:25 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Husum KB (2009 A-2) Græs  
459638 Søn 21-05 10:25 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Østerbro IF Skovshoved IF 2 Græs  
459639 Søn 21-05 10:50 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Skovshoved IF1 Brønshøj 1 Græs  
459640 Søn 21-05 10:50 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Frem HIK 3 Græs  
459641 Søn 21-05 11:15 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Østerbro IF Husum Græs  
459642 Søn 21-05 11:15 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 KB (2009 A-2) Skovshoved IF 2 Græs  
459645 Søn 21-05 11:40 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Brønshøj 1 HIK 3 Græs  
459646 Søn 21-05 11:40 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Frem Skovshoved IF 1 Græs  
459647 Søn 21-05 12:05 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 Husum Skovshoved IF 2 Græs  
459648 Søn 21-05 12:05 U8 Drenge 1, Rk. B, 5m (09) P2 KB (2009 A-2) Østerbro IF Græs  
457538 Søn 21-05 10:00 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Brønshøj Jægersborg Græs  
457539 Søn 21-05 10:00 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Skovshoved IF  FB 1 Græs  
457546 Søn 21-05 10:25 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Husum KB (2009 A-3) Græs  
457547 Søn 21-05 10:25 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Østerbro IF Skovshoved IF 2 Græs  
457548 Søn 21-05 10:50 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Skovshoved IF  Brønshøj Græs  
457549 Søn 21-05 10:50 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Jægersborg FB 1 Græs  
457550 Søn 21-05 11:15 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Østerbro IF Husum Græs  
457551 Søn 21-05 11:15 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 KB (2009 A-3) Skovshoved IF 2 Græs  
457552 Søn 21-05 11:40 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Brønshøj FB 1 Græs  
457553 Søn 21-05 11:40 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Jægersborg Skovshoved IF 1 Græs  
457554 Søn 21-05 12:05 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 Husum Skovshoved IF 2 Græs  
457555 Søn 21-05 12:05 U8 Drenge 2, Rk. C, 5m (09) P2 KB (2009 A-3) Østerbro IF Græs  
454726 Søn 21-05 13:00 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Brønshøj Frem Græs  
454727 Søn 21-05 13:00 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 HIK 2 B 93, 3 Græs  
454728 Søn 21-05 13:25 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Husum KB (2008 A1) Græs  
454729 Søn 21-05 13:25 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 B 93, 2 HIK 1 Græs  
454730 Søn 21-05 13:50 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 HIK 2 Brønshøj Græs  
454731 Søn 21-05 13:50 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Frem B 93, 3 Græs  
454732 Søn 21-05 14:15 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 B 93, 2 Husum Græs  
454733 Søn 21-05 14:15 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 KB (2008 A1) HIK 1 Græs  
454734 Søn 21-05 14:40 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Brønshøj B 93, 3 Græs  
454735 Søn 21-05 14:40 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Frem HIK 2 Græs  
454736 Søn 21-05 15:05 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 Husum HIK 1 Græs  
454737 Søn 21-05 15:05 U9 Drenge 1, Rk. A, 5m (08) P2 KB (2008 A1) B 93, 2 Græs  
447676 Søn 21-05 13:00 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Brønshøj KB (2008 B1-1) Græs  
447677 Søn 21-05 13:00 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Skovshoved IF FB 1 Græs  
447678 Søn 21-05 13:25 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Husum Oversidder Græs  
447679 Søn 21-05 13:25 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Østerbro IF 1 HIK Græs  
447680 Søn 21-05 13:50 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Skovshoved IF Brønshøj Græs  
447681 Søn 21-05 13:50 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 KB (2008 B1-1) FB 1 Græs  
447682 Søn 21-05 14:15 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Østerbro IF 1 Husum Græs  
447700 Søn 21-05 14:15 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Oversidder HIK Græs  
447701 Søn 21-05 14:40 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Brønshøj FB 1 Græs  
447702 Søn 21-05 14:40 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 KB (2008 B1-1) Skovshoved IF Græs  
447703 Søn 21-05 15:05 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Husum HIK Græs  
447704 Søn 21-05 15:05 U9 Drenge 2, Rk. B, 5m (08) P2 Oversidder Østerbro IF 1 Græs  
499428 Søn 21-05 13:30 U16 Drenge, Rk. 1, 11m (01) P1 Husum Dragør  Græs DBU København
507321 Søn 21-05 15:15 U16 Piger, Rk. 1, 11m(01-2) P1 Husum HIK Græs DBU København
Uge 21 Man 22-05 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.30          
506357 Man 22-05 19:30 Masters Rk.2 P2 Husum Rosenhøj Græs Max Tørnes
456068 Man 22-05 19:30 Veteran 7m, Rk. 1 P2 Husum Fremad Amager Græs  
414661 Tir 23-05 19:30 2. Herresenior, Serie 2 P5 Husum 2 IF Føroyar 2 Græs DBU København -Fl. fra 27/5 
435782 Ons 24-05 19:30 Grand Old Masters 7m P1 Husum Valby Græs Michael Schou
8 Tor 25-05 07:00 Kr. Himmelfartsdag          
421579 Tor 25-05 19:00 3. Herresenior, Serie 3 P11 Husum 3 Oversidder Kunst Skjold 3 - Udgået
432464 Lør 27-05 10:00 U13 Drenge 1, Rk. 2, 8m(04) P2 Husum Skovshoved IF Græs  
432697 Lør 27-05 10:00 U13 Drenge 2, Rk. 5, 8m(04) P5 Husum 2 KB 6 Græs  
581132 Lør 27-05 11:15 U11 Piger, 8m (06) P1 Husum FB Græs  
602611 Lør 27-05 11:15 U12 Piger, 8m (05) P1 Husum Skovshoved IF Græs  
414661 Lør 27-05   2. Herresenior, Serie 2 P5 Husum 2 IF Føroyar 2 Græs Flyttet til tirsdag den 23/5
Uge 22 Man 29-05 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.41          
281401 Man 29-05 19:30 Super Veteran, Rk. 2 P2 Husum Skovshoved IF Græs Max Tørnes
432110 Man 29-05 22:00 U14 Drenge, Rk. 4, 11m (03) P4 Husum Oversidder Græs  
434754 Ons 31-05 19:30 Old Boys 7m Rk. 1 P1 Husum Deaf Futsal Team Græs  
643303 Fre 02-06 18:30 1. Herresenior KS 16/17 P1 Husum B 93, 2 Kunst DBU København
281403 Lør 03-06 13:00 Super Veteran, Rk. 2 P2 Husum AB Tårnby 2 Kunst Max Tørnes
9 Søn 04-06 07:00 Pinsedag          
Uge 23 Man 05-06-17 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.49          
10 Man 05-06-17 01:00 2. Pinsedag          
11 Man 05-06-17 07:00 Grundlovsdag          
456080 Man 05-06 19:30 Veteran 7m, Rk. 1 P2 Husum Fix Græs  
581136 Lør 10-06 10:00 U11 Piger, 8m (06) P1 Husum Sundby 1 Græs  
602642 Lør 10-06 11:15 U12 Piger, 8m (05) P1 Husum Hekla Græs  
432475 Lør 10-06 11:15 U13 Drenge 1, Rk. 2, 8m 04) P2 Husum Kastrup 2 Græs  
414673 Lør 10-06 13:00 2. Herresenior, Serie 2 P5 Husum 2 FA 2000, 3 Kunst DBU København
499436 Lør 10-06 15:00 U16 Drenge, Rk. 1, 11m (01) P1 Husum FB Græs DBU København
507338 Lør 10-06 15:00 U16 Piger, Rk. 1, 11m(01-2) P1 Husum B 1908 Græs DBU København
503385 Søn 11-06-2017 10:00 U11 Drenge 2, 8m, Rk. B(06) P3 Husum Tårnby FF Græs  
421592 Søn 11-06 11:45 3. Herresenior, Serie 3 P11 Husum 3 Oversidder Kunst DBU København
Uge 24 Man 12-06 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.55          
436025 Man 12-06 19:30 Grand Old Masters 7m P1 Husum KB Græs Michael Schou
        Ovenstående kamp søges flyttet til lørdag 17/6 kl. 10.00         Michael Schou
506378 Man 12-06 19:30 Masters Rk.2 P2 Husum Union Græs Max Tørnes
434791 Man 12-06 19:30 Old Boys 7m Rk. 1 P1 Husum FC Nanoq Græs  
506373 Tor 15-06 19:30 Masters Rk.2 P2 Husum Dragør Græs Max Tørnes
503205 Lør 17-06 10:00 U11 Drenge 1, 8m, Rk. A(06) P3 Husum Oversidder Græs  
503444 Lør 17-06 10:00 U11 Drenge 2, 8m, Rk. B(06) P3 Husum Skovshoved IF 1 Græs  
432120 Søn 18-06 10:00 U14 Drenge, Rk. 4, 11m (03) P4 Husum HIK 4 Græs  
Uge 25 Man 19-06 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.58          
414684 Søn 25-06 11:45 2. Herresenior, Serie 2 P5 Husum 2 VLI 2 Kunst DBU København
Uge 26 Man 26-06 00:01 Sol ned onsdag kl. 21.58