Menu

Efterårets 2017 kampe ude og hjemme.

image
                   
Husum Boldklub              
Periode: Efterår 2017              
Uge 33   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Ons 2017-08-16 18:00 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Husum Bk Hvidovre IF Husumparken  
  Fre 2017-08-18 18:15 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. Bk. Hellas Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-08-18 18:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Husum Bk Dragør BK Husumparken  
  Lør 2017-08-19 11:30 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 Aakanden GF (2) Husum Bk Gentofte Sportspark - kunst 1  
  Lør 2017-08-19 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Husum 2 Fremad Valby 2 Husumparken  
  Søn 2017-08-20 09:30 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Sundby 4 Husum 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken  
  Søn 2017-08-20 13:30 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Frem 3 Husum 3 Frem, Valby IP  
                   
Uge 34   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-08-21 19:30 M+50 2 P2 Husum Bk. Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Husumparken  
  Man 2017-08-21 22:00 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 CIK Husum Bk Holmens IA  
  Tir 2017-08-22 19:45 M+32 1 7M Efterår P1 Husum Bk Hekla Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-08-23 17:30 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Husum Bk Dragør Bk. Husumparken  
  Ons 2017-08-23 18:00 M+40 1 7M Efterår P2 Heimdal Husum Bk Fælledparken  
  Ons 2017-08-23 19:30 M+60 7M Efterår P1 AIK. Frederiksholm Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen  
  Tor 2017-08-24 18:30 M+45 1 Efterår P1 Østerbro IF Husum Bk Fælledparken  
  Tor 2017-08-24 18:45 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Skjold 6 Husum 2 Fælledparken  
  Tor 2017-08-24 18:45 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 Dragør 3 Husumparken  
  Lør 2017-08-26 10:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Østerbro IF Husum Bk (1) Kunst, Fælledparken  
  Lør 2017-08-26 10:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Husum Bk (2) B.93 (2) Husumparken  
  Lør 2017-08-26 10:01 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Husum Bk JIF Hakoah Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 10:01 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk KB (5) Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 10:01 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 KB (3) Husum Bk HIK  
  Lør 2017-08-26 11:00 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Kastrup (1) Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 11:15 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Husum Bk Kastrup Bk. Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 11:15 Serie 2, Kvinder Efterår P2 Husum Bk Heimdal 3 Husumparken  
  Lør 2017-08-26 11:15 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Brønshøj BK Husum Bk HIK  
  Lør 2017-08-26 11:40 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 KB (4) Husum Bk Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 12:05 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 CIK (1) Husum Bk Hekla Park  
  Lør 2017-08-26 12:05 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Bk. Union Husum Bk HIK  
  Lør 2017-08-26 13:00 Serie 1, P2 17/18 P2 BK Fix Husum Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Lør 2017-08-26 13:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Husum Bk Fremad Valby 2 Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-08-26 14:30 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Husum 2 FA 2000 3 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-08-27 10:00 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 HIK Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-08-27 10:00 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 SSB Husum Bk Vigerslevparken  
  Søn 2017-08-27 10:01 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 KB (9) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 10:01 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Valby Husum Bk Værkstedvej  
  Søn 2017-08-27 10:01 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Ørestad IF Husum Bk Fælledparken  
  Søn 2017-08-27 10:50 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Tårnby FF Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-08-27 10:50 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk AB Tårnby Vigerslevparken  
  Søn 2017-08-27 11:00 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Brønshøj BK (1) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 11:00 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Fremad Valby Husum Bk Valby IP, tribunen  
  Søn 2017-08-27 11:15 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 BK Skjold (1) Husum Bk Værkstedvej  
  Søn 2017-08-27 11:15 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 HB Husum Bk Fælledparken  
  Søn 2017-08-27 11:40 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Hvidovre IF Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-08-27 11:40 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Bk. Union Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 11:40 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Bk. Fremad Valby Vigerslevparken  
  Søn 2017-08-27 12:05 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 BK Hellas Husum Bk Værkstedvej  
  Søn 2017-08-27 12:05 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Kastrup Bk. Husum Bk Fælledparken  
  Søn 2017-08-27 13:00 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 FB Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 13:01 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Valby (1) Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Søn 2017-08-27 13:50 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 B 1908 Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 14:15 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Bk. Skjold (1) Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Søn 2017-08-27 14:40 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 B.93 Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-08-27 15:05 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Bk. Hellas Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
                   
Uge 35   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-08-28 19:30 M+45 1 Efterår P1 Husum Bk Valby Bk. Kunst, Husumparken  
  Man 2017-08-28 22:00 M+32 1 7M Efterår P1 Fix 2 Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Tir 2017-08-29 19:00 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. Rødovre Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-08-29 20:00 M+50 2 P2 GVI Husum Bk. GVI. Nymosen  
  Ons 2017-08-30 17:00 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 Husum Bk Nørrebro United Husumparken  
  Ons 2017-08-30 18:15 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Husum Bk FC Damsø Husumparken  
  Ons 2017-08-30 18:45 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 B93 4 Husum Bk Kunst, B93  
  Tor 2017-08-31 19:30 M+60 7M Efterår P1 Husum Bk Union Kunst, Husumparken  
  Tor 2017-08-31 19:30 M+40 1 7M Efterår P2 Husum Bk Rødovre 2 Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-09-01 18:45 Serie 2, Kvinder Efterår P2 AC Iben Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen  
  Lør 2017-09-02 10:00 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Hekla Park  
  Lør 2017-09-02 10:00 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk Bk Fix Husumparken  
  Lør 2017-09-02 10:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Sundby 3 Husum Bk Sundby/Kløvermarken  
  Lør 2017-09-02 10:50 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk FA 2000 Hekla Park  
  Lør 2017-09-02 11:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Rødovre Husum 2 Rødovre Stadion  
  Lør 2017-09-02 11:15 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk (1) Bk. Hellas Husumparken  
  Lør 2017-09-02 11:15 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Husum Bk. Vestia 2 Husumparken  
  Lør 2017-09-02 11:15 Serie 3, P8/11 Efterår P11 CSC 2 Husum 3 Kløvermarken  
  Lør 2017-09-02 11:40 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Bk. Hekla Husum Bk Hekla Park  
  Lør 2017-09-02 12:00 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 KFUM Husum Bk Emdrupparken  
  Lør 2017-09-02 12:31 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 B.1908 Husum Bk Husumparken  
  Lør 2017-09-02 13:00 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Oversidder Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-02 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Husum 2 Østerbro IF 4 Husumparken  
  Lør 2017-09-02 13:30 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 BK Skjold (1) Husum Bk Husumparken  
  Lør 2017-09-02 13:50 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Oversidder Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-02 14:10 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 BK Rødovre Husum Bk Husumparken  
  Lør 2017-09-02 15:05 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Sundby Idrætspark  
  Søn 2017-09-03 10:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Dragør Bk. Husum Bk (2) Dragør Bk  
  Søn 2017-09-03 10:00 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Østerbro IF Husum Bk Holmens IA  
  Søn 2017-09-03 10:00 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Østerbro IF (1) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-03 10:01 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Bk Fix Husum Bk Emdrupparken  
  Søn 2017-09-03 10:25 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Oversidder Husum Bk Tårnby Stadion  
  Søn 2017-09-03 10:50 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk CIK Holmens IA  
  Søn 2017-09-03 10:50 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Nørrebro United (3) Husumparken  
  Søn 2017-09-03 11:15 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Bk. Pioneren Husum Bk Tårnby Stadion  
  Søn 2017-09-03 11:15 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 KFUM Husum Bk Emdrupparken  
  Søn 2017-09-03 11:40 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk B 1908 Tårnby Stadion  
  Søn 2017-09-03 11:40 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk BK Union Holmens IA  
  Søn 2017-09-03 11:40 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Bk. Hekla Husumparken  
  Søn 2017-09-03 11:45 Serie 1, P2 17/18 P2 Sunred Beach FC Husum Bk. Kunst, Ryparken  
  Søn 2017-09-03 11:45 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Husum Bk KB 3 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-09-03 11:45 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Hvidovre IF Husum Bk Hvidovre IF's baner  
  Søn 2017-09-03 12:05 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 FB (1) Husum Bk Emdrupparken  
  Søn 2017-09-03 12:30 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Vanløse (3) Husum Bk Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 13:00 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 B.93 (2) Husum Bk Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 13:01 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 B 1908 Husum Bk Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 13:10 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk KB (10) Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 13:50 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Bk. Hekla (3) Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 13:50 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 14:15 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Brønshøj Bk. Husum Bk Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 14:40 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk KB (4) Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-03 15:05 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 CPH Youth FC Husum Bk Tingbjerg I P  
                   
Uge 36   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-09-04 18:15 M+60 7M Efterår P1 Husum Bk Valby Bk. Husumparken  
  Man 2017-09-04 19:30 M+45 1 Efterår P1 Husum Bk B.93 Kunst, Husumparken  
  Man 2017-09-04 22:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Husum 2 Oversidder Husumparken  
  Tir 2017-09-05 19:45 M+32 1 7M Efterår P1 Husum Bk Hellas Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-09-06 17:00 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Husum Bk BK Skjold Husumparken  
  Ons 2017-09-06 18:15 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Husum Bk AB Tårnby Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-09-06 18:30 M+40 1 7M Efterår P2 Sønderbro Fight 2 Husum Bk Kløvermarken  
  Tor 2017-09-07 19:45 M+50 2 P2 Husum Bk. KFB Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-09-08 17:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Vestia (1) Husum Bk (1) Kunst, Bavnehøj IA  
  Fre 2017-09-08 18:15 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. CSC Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-09-08 18:15 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Kastrup Bk. 2 Husum 2 Røllikevej  
  Fre 2017-09-08 18:30 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 HIK 4 Husum Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1  
  Lør 2017-09-09 10:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Husum Bk (2) Hvidovre IF Husumparken  
  Lør 2017-09-09 11:15 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Husum Bk Frem Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-09-09 15:00 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 Vestia Husum Bk Kunst, Bavnehøj IA  
  Søn 2017-09-10 11:30 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 HIK (2) Husum Bk Kunst, HIK  
  Søn 2017-09-10 13:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Fremad Amager 2 Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Søn 2017-09-10 13:30 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 HB 2 Husumparken  
  Søn 2017-09-10 15:15 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Husum Bk B93 2 Husumparken  
                   
Uge 37   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-09-11 18:00 M+60 7M Efterår P1 AB Tårnby Husum Bk Kunst, Vestamager Idrætsanlæg  
  Man 2017-09-11 22:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Oversidder Husum Bk (2)    
  Tir 2017-09-12 19:45 M+40 1 7M Efterår P2 Husum Bk Amager FF 2 Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-09-13 17:30 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 Husum Bk Bk. Hekla Husumparken  
  Ons 2017-09-13 19:15 M+32 1 7M Efterår P1 Valby Bk. 2 Husum Bk Værkstedvej  
  Tor 2017-09-14 19:00 M+50 2 P2 Køge BK 2 Husum Bk. Køge Stadion  
  Tor 2017-09-14 20:15 M+45 1 Efterår P1 B.1903 Husum Bk B1903  
  Lør 2017-09-16 10:00 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 BK Fix (1) Husum Bk Engdraget  
  Lør 2017-09-16 10:00 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk B.93 (3) Husumparken  
  Lør 2017-09-16 10:00 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Vestia (1) Husum Bk Engdraget  
  Lør 2017-09-16 10:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Husum Bk. KB 4 Husumparken  
  Lør 2017-09-16 10:15 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Vestia Husum Bk Kunst, Bavnehøj IA  
  Lør 2017-09-16 10:40 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Nørrebro United (1) Husum Bk Engdraget  
  Lør 2017-09-16 10:50 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk BK Fix Engdraget  
  Lør 2017-09-16 11:15 Serie 2, Kvinder Efterår P2 Husum Bk B 93 2 Husumparken  
  Lør 2017-09-16 11:15 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk (1) Bk. Skjold Husumparken  
  Lør 2017-09-16 11:15 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester HIK Husum Bk Kunst, HIK  
  Lør 2017-09-16 11:20 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Vestia Husum Bk Engdraget  
  Lør 2017-09-16 11:40 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Tårnby FF Engdraget  
  Lør 2017-09-16 12:00 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 B 1908 Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-16 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Husum 2 FB 3 Husumparken  
  Lør 2017-09-16 13:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Vestia 2 Husum Bk Bavnehøj Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 10:00 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk B.93 Jens Jessens Vej  
  Søn 2017-09-17 10:00 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Vestia Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 10:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Nørrebro United 2 Husum 2 Kunst, Mimersparken  
  Søn 2017-09-17 10:00 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 BK Fix Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Søn 2017-09-17 10:01 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 GVI (2) Husum Bk Byparken (kunst)  
  Søn 2017-09-17 10:25 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Bk. Fremad Valby Husum Bk Kunst, Bavnehøj IA  
  Søn 2017-09-17 10:50 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Vanløse Jens Jessens Vej  
  Søn 2017-09-17 10:50 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk KFUM Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 10:50 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Bk. Skjold (1) Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Søn 2017-09-17 11:15 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Bk Fix (1) Husum Bk B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-17 11:15 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Kunst, Bavnehøj IA  
  Søn 2017-09-17 11:15 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Bk. Union Husum Bk Byparken (kunst)  
  Søn 2017-09-17 11:35 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk B.93 (5) B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-17 11:40 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk SSB Kunst, Bavnehøj IA  
  Søn 2017-09-17 11:40 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Tårnby FF Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 11:40 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Vestia (1) Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Søn 2017-09-17 11:45 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Husum Bk FB 2 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-09-17 11:55 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Hvidovre IF (3) B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-17 12:05 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk FB Jens Jessens Vej  
  Søn 2017-09-17 12:05 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Østerbro IF Husum Bk Byparken (kunst)  
  Søn 2017-09-17 13:00 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 HIK (2) Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 13:01 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Nørrebro United Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-09-17 13:50 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk AB Tårnby (2) Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 14:15 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk FC Damsø Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-09-17 14:40 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk Tårnby FF Vestamager Idrætsanlæg  
  Søn 2017-09-17 15:05 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Fremad Valby Husum Bk Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-09-17 15:15 Serie 3, P8/11 Efterår P11 B.93 5 Husum 3 B 93  Svanemølleanlæg.  
                   
Uge 38   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-09-18 19:30 M+45 1 Efterår P1 Husum Bk FA 2000 Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-09-19 19:30 Serie 1, P2 17/18 P2 FC Udfordringen Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen  
  Tir 2017-09-19 19:45 M+40 1 7M Efterår P2 Husum Bk Skovshoved IF 2 Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-09-19 20:30 M+32 1 7M Efterår P1 Vanløse 2 Husum Bk Vanløse I P  
  Tor 2017-09-21 17:00 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 FB Husum Bk Kunst, Jens Jessens Vej  
  Tor 2017-09-21 19:30 M+60 7M Efterår P1 Husum Bk KB Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-09-22 17:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Vestia Husum Bk Bavnehøj Idrætsanlæg  
  Fre 2017-09-22 18:15 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. Vigerslev Bk. Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-09-23 10:00 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 BK Union Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-23 10:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Husum Bk (2) KB (1) Husumparken  
  Lør 2017-09-23 10:01 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Brønshøj Bk. Husum Bk Husumparken  
  Lør 2017-09-23 10:40 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Valby Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-23 11:15 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Kastrup Bk. (1) Husumparken  
  Lør 2017-09-23 11:15 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Tårnby FF 3 Husum 2 Vestamager Idrætsanlæg  
  Lør 2017-09-23 11:15 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Oversidder Husum Bk.    
  Lør 2017-09-23 11:15 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Husum 2 Sundby 4 Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-09-23 11:20 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Østerbro IF (1) Husum Bk Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-23 11:30 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Hvidovre IF Husum Bk Hvidovre IF's baner  
  Lør 2017-09-23 12:05 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk B 1908 Husumparken  
  Lør 2017-09-23 12:45 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Husum Bk Skovshoved IF Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-09-24 10:00 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk B 1908 B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 10:00 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 Brønshøj Bk. Husum Bk Tingbjerg I P  
  Søn 2017-09-24 10:00 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Bk. Hekla Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 10:01 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 FB (1) Husum Bk Værkstedvej  
  Søn 2017-09-24 10:25 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 10:25 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 AB Tårnby Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 10:50 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 10:50 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 BK Skjold (2) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 11:15 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Fremad Valby Husum Bk Valby IP, tribunen  
  Søn 2017-09-24 11:15 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Husumparken  
  Søn 2017-09-24 11:15 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Kastrup Bk. Værkstedvej  
  Søn 2017-09-24 11:30 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 11:40 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Vestia Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 11:45 Serie 2, Kvinder Efterår P2 AB Tårnby Husum Bk Tårnby Stadion  
  Søn 2017-09-24 11:55 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk B93 B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 12:05 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Bk. Pioneren Husumparken  
  Søn 2017-09-24 12:05 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk B.1908 Værkstedvej  
  Søn 2017-09-24 12:15 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 B 1903 Husum Bk (1) B1903  
  Søn 2017-09-24 12:20 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 FB Husum Bk B 93  Svanemølleanlæg.  
  Søn 2017-09-24 12:31 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Nørrebro United (1) Husum Bk KB. Pile Alle  
  Søn 2017-09-24 13:00 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Fremad Amager Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 13:01 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (2) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 13:30 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Kastrup Bk. (1) KB. Pile Alle  
  Søn 2017-09-24 13:30 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 KFB 2 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-09-24 13:50 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Valby (1) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 14:10 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Bk. Skjold (3) KB. Pile Alle  
  Søn 2017-09-24 14:15 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk Kastrup Bk. Husumparken  
  Søn 2017-09-24 14:40 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Østerbro IF (1) Husum Bk Husumparken  
  Søn 2017-09-24 15:05 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk B.1908 (2) Husumparken  
  Søn 2017-09-24 15:15 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Husum Bk FA 2000 Kunst, Husumparken  
                   
Uge 39   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-09-25 19:30 M+50 2 P2 Husum Bk. AB Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-09-26 19:45 M+32 1 7M Efterår P1 Husum Bk Real Copenhagen Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-09-26 22:00 M+45 1 Efterår P1 Oversidder Husum Bk    
  Ons 2017-09-27 17:15 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 Husum Bk Tårnby FF Husumparken  
  Ons 2017-09-27 18:30 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Husum Bk GVI Husumparken  
  Ons 2017-09-27 18:30 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Husum Bk Fremad Valby Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-09-27 21:00 M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Husum Bk Kunst, Sundby Idrætspark  
  Lør 2017-09-30 09:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 FA 2000 Husum Bk (2) Jens Jessens Vej  
  Lør 2017-09-30 10:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Husum Bk. Hellas Husumparken  
  Lør 2017-09-30 10:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A FA 2000 3 Husum 2 Kunst, Jens Jessens Vej  
  Lør 2017-09-30 11:15 Serie 2, Kvinder Efterår P2 Husum Bk Hvidovre IF Husumparken  
  Lør 2017-09-30 13:00 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk Nørrebro United Husumparken  
  Lør 2017-09-30 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 IF Føroyar 2 Husum 2 Kløvermarken  
  Lør 2017-09-30 13:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 B93 3 Husum Bk B 93  Svanemølleanlæg.  
  Lør 2017-09-30 14:15 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk (1) Brønshøj BK Husumparken  
  Søn 2017-10-01 11:45 Serie 1, P2 17/18 P2 Østerbro IF Husum Bk. Kunst, Fælledparken  
  Søn 2017-10-01 11:45 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Husum Bk Prespa Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-10-01 11:45 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 Fix 2 Husumparken  
  Søn 2017-10-01 15:15 M+60 7M Efterår P1 Amalie Husum Bk Kunstbane 2, Kløvermarken  
  Søn 2017-10-01 15:15 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Husum Bk Oversidder Husumparken  
                   
Uge 40   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-10-02 19:00 M+50 2 P2 Rosenhøj BK Husum Bk. Sønderkærskolen  
  Man 2017-10-02 22:00 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 1 Husum Bk (1) Oversidder Husumparken  
  Tir 2017-10-03 19:45 M+40 1 7M Efterår P2 Husum Bk KFUM 2 Kunst, Husumparken  
  Tor 2017-10-05 17:30 U11 Drenge (07) 8M B Efterår Pulje 1 BK Stefan Husum Bk Rådvadsvej  
  Tor 2017-10-05 19:45 M+45 1 Efterår P1 Husum Bk Skovshoved IF Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-10-06 17:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Oversidder Husum Bk.    
  Fre 2017-10-06 18:30 Serie 3, P8/11 Efterår P11 FA 2000 4 Husum 3 Kunst, Jens Jessens Vej  
  Lør 2017-10-07 10:00 U11 Piger (07) 8M B/C Efterår Pulje 1 Vanløse Husum Bk Vanløse I P  
  Lør 2017-10-07 10:15 U12 Drenge (06) 8M B Efterår Pulje 3 Husum Bk (2) HIK Husumparken  
  Lør 2017-10-07 11:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Jægersborg 2 Husum Bk Jægersborg  
  Lør 2017-10-07 11:30 M+60 7M Efterår P1 Husum Bk Farum BK Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-10-07 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Husum 2 B.1903 3 Husumparken  
  Lør 2017-10-07 14:45 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Husum 2 Rødovre Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-10-08 10:00 Serie 1, P2 17/18 P2 CBS Sport Husum Bk. Jens Jessens Vej  
  Søn 2017-10-08 10:00 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Bispebjerg Bk. Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 10:00 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Oversidder Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 10:00 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Bk Fix Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 10:01 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 10:40 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk Oversidder Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 10:50 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Nørrebro United (1) Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 10:50 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk BK Union Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 11:01 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 BK Hekla Husum Bk Kunst, Lundehusparken  
  Søn 2017-10-08 11:15 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Sundby Bk. (2) Husum Bk Sundby/Kløvermarken  
  Søn 2017-10-08 11:15 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk B 1908 Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 11:15 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 FC Damsø Husum Bk Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 11:20 U7 Drenge (11) 3M Efterår Pulje 2 Husum Bk HIK (3) Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 11:30 M+32 1 7M Efterår P1 Sundby KFUM Husum Bk Kløvermarken  
  Søn 2017-10-08 11:40 U8 Drenge (10) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Fremad Amager Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 11:40 U10 Drenge (08) 5M C Efterår Pulje 2 Husum Bk Fremad Amager Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 12:05 U9 Piger (09) B 5M Efterår Pulje 1 Dragør BK Husum Bk Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 12:15 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 Bk. Hellas Husum Bk Kunst, Lundehusparken  
  Søn 2017-10-08 12:30 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Fremad Amager Husum Bk Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-10-08 12:31 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Bk. Hekla (1) Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 13:00 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Vanløse Husum Bk Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 13:00 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Vestia Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 13:05 U9 Drenge (09) 5M B Efterår Pulje 2 FB (1) Husum Bk Kunst, Lundehusparken  
  Søn 2017-10-08 13:20 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Nørrebro United (1) Husum Bk Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-10-08 13:25 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Oversidder Husum Bk Valby IP, tribunen  
  Søn 2017-10-08 13:30 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 Bk. Hellas (1) Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 13:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Jægersborg BK Husum Bk Jægersborg  
  Søn 2017-10-08 13:30 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Oversidder Husum Bk    
  Søn 2017-10-08 13:50 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 B 1908 Husum Bk Valby IP, tribunen  
  Søn 2017-10-08 13:50 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk Oversidder Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 14:10 U6 Drenge (12) 3M Efterår Pulje 2 FB (1) Husum Bk Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 14:10 U9 Drenge (09) 5M C Efterår Pulje 1 Brønshøj BK Husum Bk Kunst, Nørrebroparken  
  Søn 2017-10-08 14:15 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Oversidder Husum Bk Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 14:40 U8 Piger (10) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk FB Vanløse I P  
  Søn 2017-10-08 14:40 U10 Drenge (08) 5M A Efterår Pulje 1 Husum Bk Fremad Amager Kunst, Genforeningspladsen  
  Søn 2017-10-08 15:05 U11 Drenge (07) 5M Efterår Pulje 1 Husum Bk SSB Valby IP, tribunen  
                   
Uge 41   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-10-09 22:00 M+40 1 7M Efterår P2 Fix Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej  
  Man 2017-10-09 22:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Oversidder Husum 2    
  Tir 2017-10-10 19:45 M+50 2 P2 Husum Bk. SSB Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-10-11 17:00 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 Husum Bk FB Husumparken  
  Tor 2017-10-12 19:45 M+32 1 7M Efterår P1 Husum Bk Fremad Valby 2 Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-10-13 18:15 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. Dragør Bk. Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-10-13 18:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Husum Bk Oversidder Husumparken  
  Lør 2017-10-14 10:00 M+60 7M Efterår P1 KFUM Husum Bk Emdrupparken  
  Lør 2017-10-14 11:15 M+45 1 Efterår P1 AB Tårnby Husum Bk Tårnby Stadion  
  Lør 2017-10-14 11:30 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Husum Bk Hellas Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-10-14 13:00 Serie 2, Kvinder Efterår P2 FA 2000 Husum Bk Jens Jessens Vej  
  Lør 2017-10-14 13:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 Husum 2 B.93 3 Husumparken  
  Lør 2017-10-14 13:00 Serie 3, P8/11 Efterår P11 B.1908 3 Husum 3 Sundby Idrætspark  
  Søn 2017-10-15 12:00 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 AB Tårnby Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg  
                   
Uge 42   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Fre 2017-10-20 20:00 Serie 1, P2 17/18 P2 Nørrebro United Husum Bk. Kunst, Mimersparken  
                   
Uge 43   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Man 2017-10-23 19:30 M+60 7M Efterår P1 Husum Bk Fremad Amager Kunst, Husumparken  
  Tir 2017-10-24 19:45 M+40 1 7M Efterår P2 Husum Bk Brønshøj Bk. Kunst, Husumparken  
  Ons 2017-10-25 17:00 U13 Piger 1 (05) 8M Efterår P1 Husum Bk B 1908 Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-10-27 18:15 Serie 1, P2 17/18 P2 Husum Bk. KFB Kunst, Husumparken  
  Fre 2017-10-27 19:15 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 GVI 2 Husum Bk Kunst, GVI. Nymosen  
  Lør 2017-10-28 10:00 M+45 1 Efterår P1 Husum Bk Dragør Bk. Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-10-28 11:15 U12 Piger (06) B 8M Efterår Pulje 1 BK Hellas Husum Bk Engdraget  
  Lør 2017-10-28 11:15 Serie 2, Kvinder Efterår P2 Husum Bk Medicinernes Boldklub Kunst, Husumparken  
  Lør 2017-10-28 11:15 U15 Drenge 3 (03) Efterår P3 Husum Bk. B.93 4 Husumparken  
  Lør 2017-10-28 11:15 U18 Piger M (00-01) Efterår Mester Husum Bk B 1908 Husumparken  
  Lør 2017-10-28 11:30 M+32 1 7M Efterår P1 Pioneren 2 Husum Bk Vigerslevparken  
  Søn 2017-10-29 10:00 M+50 2 P2 Dragør Bk. Husum Bk. Dragør Bk  
  Søn 2017-10-29 10:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 VLI 2 Husum 2 Jens Jessens Vej  
  Søn 2017-10-29 10:00 U14 Drenge 4 (04) Efterår P4 A Husum 2 Nørrebro United 2 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-10-29 11:45 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 Stefan 5 Husumparken  
  Søn 2017-10-29 13:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår P2 Fremad Amager 3 Husum Bk Kunst, Sundby Idrætspark  
                   
Uge 44   Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested  
  Tor 2017-11-02 20:00 Serie 1, P2 17/18 P2 PI Fodbold Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen  
  Fre 2017-11-03 18:30 U17 Drenge 1 (01-02) Efterår P1 Brønshøj Bk. Husum Bk Kunst, Tingbjerg IP  
  Søn 2017-11-05 11:45 Serie 3, P8/11 Efterår P11 Husum 3 Valby 3 Kunst, Husumparken  
  Søn 2017-11-05 13:30 Serie 2, P5/6 Efterår P5 FA 2000 3 Husum 2 Kunst, Jens Jessens Vej  
  Lør 2017-11-11 11:00 M+50 2 P2 Husum Bk. B.1908 Kunst, Husumparken